• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Rihardo_Rubenito] Asprātis!


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Ashley_Owens

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Rihardo_Rubenito

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Esmu tūnētavā,pēkšņi ieliek Jail ar iemeslu PG - prasu,kāds PG? pasaka,ka kāds no mafijas biedriem bija fabrikā ar busu..Ok,bet sakars ar manīm? šis uzspeco,pasaku lai iet dirst ooc un mani ieliek par OOC insult,eu eu eu. Gudrais admins,kur ir OOC insults un sakars ar mani ir biedriem? OOC insults ir ja es tevi nosaucu par /b pediņš rihardo_rubenito nevis ej dirst.. LAWL

4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa stulbības dēļ

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

1. Esmu Tūnētavā,ir redzams /timestamp Laiks..

p9dndexxbwvq0cbndrj.png

nxa2afb7uy61z9wqummv.png

42awjj8gm3t11us24lp.png

gzpwkczdadk540j0hew.png

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Čatlogu parādīt ?

Nebija ooc insults,Gribu redzēt ss no tavas puses ar OOC insult un manu PG

Link to comment
Share on other sites

1. Ej dirst skaitās kā OOC insult, jo tā tu mani rupjā veidā apvaino.

2. Tev kā līderam ir jāzin, ko dara tavi sabiedrotie par, kuriem tu arī atbildi. Tomēr tev ir jāpasaka par to, kad nedrīkst braukt fabrikā ar auto. Jailoju tevi, jo kā es varu zinnāt kas ar busiņu iebrauca fabrikā, tāpēc uzrakstiju /leaders apskatījos, kas atbild par šo mafiju un sodīju.

oGlDRJ7.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. Ej dirst skaitās kā OOC insult, jo tā tu mani rupjā veidā apvaino.

2. Tev kā līderam ir jāzin, ko dara tavi sabiedrotie par, kuriem tu arī atbildi. Tomēr tev ir jāpasaka par to, kad nedrīkst braukt fabrikā ar auto. Jailoju tevi, jo kā es varu zinnāt kas ar busiņu iebrauca fabrikā, tāpēc uzrakstiju /leaders apskatījos, kas atbild par šo mafiju un sodīju.

oGlDRJ7.jpg

 

 

Jauni noteikumi,pasists esi pa šīm dienām? AW,tagad vari iet dubulti dirst.

Jaunais izgudrotājs. Omfg.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...