• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudzība @ Edijs Tremeks.


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš servera ; Rish Diaz

2. Adminstrātora niks iekš serveris ; Edijs Tremeks

3. Pierādijumi [Video/Screenshot. ?] ; *** viņus nevaig , lai tas Eģiks dod ss .

4. Apraksts par situāciju ; Es ienāku serverī pamanu ka lm uzbrūk hooda braucu noshauju lm abus , pēctam viņs ar hakiem meta mašinas diemžel nepaspēju , un tad viņš ķipa piecēlas kājas ,un eģiks domāja ka viņš ir dzīvs ,bet bija jau miris un tur bija arī ic iemesls.

 

šeit vel būs -

 

Pirms tam vz čatā uzrakstija Edijs_Moore, ka sicilieši ir geji ,vai ktkas tāds pa vz čatu un arī tur bija occ insult ,Tremekam atkal viss *** jo tas jau protams viņejais .

 

 

fvsm5xpsxux68u4h3se.png

 

Pēc tam atkal vz taisa tie lm ,atkal Trēmekam viss *** , jo cik zinu nelegālas org vispār nevar lietot vz ,otrajā bildē bus skaidri redzams , Edija niks .

 

5e0ht8nfb691sl3z68cm.png

 

Redziet 46 id Edijs Trēmeks bet viņam tak poh ,jo tie jau viņejie .

 

iq38zofsnv65wchp74ar.png

Link to comment
Share on other sites

Lunīt, paprasi Vadimam, es pēc pd nācu on, neredzi, ka man nerādās lvl taj ss!

 

cxtpzaf9cv5fze65fydd.png

 

Visus sodu vienādi, Jack, pirms 1 dienas banoju, par Vz, man vienalga, kur esmu!

Edited by Edijs_Tremeks
http://www.bildites.lv/images/iq38zofsnv65wchp74ar.png
Link to comment
Share on other sites

1. Mēs filmējam video,viss labi redzams,ka atrodies pirmajā ss pie vinewood zīmes,traucēji..

Reporti nāca un pa /f čatu tika ziņots lai vispārīgi tevi bano.

2.Online bija Edijs Tremeks,Vadims Frenks un Gedwils Quattros

3. Tu mūs šāvi,ss kur jack taylor guļ.. atrodas tas ss uz tilta,jūš braucāt kaudzēm pa 4 un 2 mūs dmojāt un DB.

 

Protams,kā nepaveras valoda?

Vispārīgi sakars te ir ar Edijs Tremeks?

Ja ir sūdzības,kuras admins nevar izsekot serverī,jo čats mudžeklī spamojas - tad ir domāts forums - sūdzību sadaļa.

 

Edit :

šajā ss :

iq38zofsnv65wchp74ar.png

 

Edijs Tremeks - Score 0,jeb viņš vel nav ielogojies iekšā.

Edited by Amazingfake
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+ par VZ no Aigara puses bija atļauts. Edijs un Vadims bija lietas kursā par to. Savāc savus Sicīļu gejus, lai nešaudās pa labi un kreisi. Domāju ka Te lieka sūdzība, veru ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...