• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Jack_Hill


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: James Cameron

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Jack Hill

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Vēlējos pirkt no Jack Hill biznesu. Vinš pārdotu valstij un es dodu naudu tāda bija runa. Kamēr biju AFK slēdzu binderi viņš pārdeva bizznesu,garām brauca Jackie Mortez un redzēja,ka bizznes pieder valstij. Viņš nopirka izgāju no AFK redzēju.Tad padomāju,ka Jack Hill gribēja mani apčakarēt,bet tā nebija tad viņš domāja ka es viņu apčakarēju nu karoč OOC insult. Vismaz mani neapisa Jackie.

4. Kā vainas dēļ tas notika? -

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: 9lkcpjpn24migsoy87nk.png

Link to comment
Share on other sites

LOL es papis* 30m čista es appisu jūs kautko sarunājāt. šitie lo*us ban uz 365 vaidzētu abus!!

kurā vietā es tevi apisu tu man pat naudu neiedevi gaidi video tev vaidzētu banu to ku*as dē** Na*uj nobano to lo**. Zb tie pid*ra*i appisa mani par 30m. Kāds admins man var tos 30m atdot?

Mans video pēc minūtēm 5 ielādēsies tad visu redzēsim.

Vispār Jackie nebrauca garām viņš bija uz biznesa jumta es viņu redzēju. Zb jūs kautkādi draugi sarunājāt man bizz nopiz*īt ja nēdabūšu atpakaļ naudu iešu prom no samp.lv zb tā tauta visi tik pizģī.

Link to comment
Share on other sites

LOL es papis* 30m čista es appisu jūs kautko sarunājāt. šitie lo*us ban uz 365 vaidzētu abus!!

kurā vietā es tevi apisu tu man pat naudu neiedevi gaidi video tev vaidzētu banu to ku*as dē** Na*uj nobano to lo**. Zb tie pid*ra*i appisa mani par 30m. Kāds admins man var tos 30m atdot?

Mans video pēc minūtēm 5 ielādēsies tad visu redzēsim.

Vispār Jackie nebrauca garām viņš bija uz biznesa jumta es viņu redzēju. Zb jūs kautkādi draugi sarunājāt man bizz nopiz*īt ja nēdabūšu atpakaļ naudu iešu prom no samp.lv zb tā tauta visi tik pizģī.

Neraudi, ātri vien sabugosi.

Edited by Willard_Fon_Gonzales
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...