• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Albāņi


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Linards_Kapurkede
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Mike_Roseberg
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Mafbizz pēc 19:00
4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņu gudrības 
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

 

 1. Tavs niks iekš serverī?: Linards_Kapurkede

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Andris_Petrovskis

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Līdera sods / mafbizz pēc 19:00

4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņu gudrības 

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

 

  c5xjet7rotk3qr8jbep.png

 

  v9btrpw085oqufxqcaf.png

  

    x9h6ryzzhqow9nq0750.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu rekur ari redzams vainigais vinam ari sodu piespriezat! nejau man es no savas puses barkako jau piespriedu izmetu no org neko citu bargaku es nevaru

Link to comment
Share on other sites

Nu rekur ari redzams vainigais vinam ari sodu piespriezat! nejau man es no savas puses barkako jau piespriedu izmetu no org neko citu bargaku es nevaru

 Tev būs līdera sods, un ar to arī samierinies. Pats esi vainīgs ka savus suņus nevari savākt un dod 7 rangu kam pagadās.

Link to comment
Share on other sites

 Tev būs līdera sods, un ar to arī samierinies. Pats esi vainīgs ka savus suņus nevari savākt un dod 7 rangu kam pagadās.

 

 

Pats tu esi suns un vel sliktaks par suni tu esi tuksa vieta

Link to comment
Share on other sites

Andris Petrovskis tiek sodīts ar divu dienu banu, par karošanu pēc 19:00. 

Mike Roseberg tiek sodīts ar vienas dienas banu, par karošanu pēc 19:00. 

Līderim divas dienas, jo nevar novaldīt savu suņu baru, un Mike viena diena, jo brauca uz mafbizz, un šāva.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...