• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Stīv,tā nevar Hari/Vitaļik pastās


Recommended Posts

1. Ralf Vendetta


2. Visi būs redzami scrēenos


3. Tātad šajos screenos varēsiet redzēt,kā daži atzīstas ka viņiem ir s0bis,AIM,ESP utt,Un viens lidos+ kautkas par stīveli


4. Stiva


5. 


Šeit redzams,kā Alex Jingyy uzraksta kautko skaistu un Antonijs lido


Fxkt7e2.png


 


Šeit,viņa niks lai nedomā,ka tas nebij viņs


buoywQW.png


 


 


 


 


 


Ķip,čatā raksta Stīvs,lai nenododu savejos,bet hakeri ir jābano


#PRET HAKERIEM


aIOQqSL.png


Link to comment
Share on other sites

xD Es arī varu pateikt ka man s0bis, so what? Uzreiz tas nozīme ka man tāds ir? Da labi? logic?


 


E: Ryan banots, mafbizz speco, nav iespējas hakot. ;)


Link to comment
Share on other sites

Gudrs esi? Mani pa šito,ka pajokojos uzrakstīju čatā ka man ir S0bis uzreiz izbanoja 365..,tikai kādam bij sūdzība jaieliek,unbanu dabūju pirkt,šitie tad lai arī pērk

Link to comment
Share on other sites

 

 

xD Es arī varu pateikt ka man s0bis, so what? Uzreiz tas nozīme ka man tāds ir? Da labi? logic?

E: Ryan banots, mafbizz speco, nav iespējas hakot. ;)

Tu esi admins, tavējie hako, viens jau bija banots, reku vēlviens SS, ka lido, vēl ir F chat pierādījumu, ka izmanto WH + Aim, kāda nahuja pēc tu vēl esi admins? mož, lai visi tagad hako un nesoda? Te jau Kovo jāskatās :) Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp , Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

Tu esi admins, tavējie hako, viens jau bija banots, reku vēlviens SS, ka lido, vēl ir F chat pierādījumu, ka izmanto WH + Aim, kāda nahuja pēc tu vēl esi admins? mož, lai visi tagad hako un nesoda? Te jau Kovo jāskatās :)

Vispār esi serverī bijis? ir kādi pieradījumi ka viņi hako? Nevis vnk ākstās? Pats šo Kovam aizsūtīšu. Par Anthony, es hz, jau vairākkārt ir bijis ka izskatās ķip ka lido, bet vnk servera lagi.

 

P.S. *** vsp te posto?

Link to comment
Share on other sites

Tie ir Haki! Un Tev reāli galvā only LM's ,jo savējos nebano, un adminē lm'a labā ! 

 

Sorry bet tas nav normāli ! 

 

Ceru ka sagaidīsim kovas vārdu!

Link to comment
Share on other sites

Bet es saja situacija lecu ara no hela lol kads sakars ka man ir haki !!!! es pat vel aceross es ar heli steidzos uz mafbizz lai varetu paspet iespsamot un lecu ara jav no liela augstuma un pec tam devos SPAMOT MAFBIZZ KADI HAKI BLE SIM RAFLAM VARU DERET IR ! UN ES ZINU KA IR BUGS TADS KRC izstastisu! KRC VISI ZINAT FERMA IR TADAS TAKA SILTUMNICAS! KRC NOTEIKTI VINS VINAS ir iznicinajis un kad es atlidoju es uzkapu uz vinam virsu bet vinam vinas neradijas un vinam izskatijas ka man ir Fly un galvenais tas screen ir nemts tiesi precizi taja vieta es pat vel aceros ka spamoju tiesi taja vieta sis cilveks ir kaut ko parpratis!

Link to comment
Share on other sites

1.Vai nu Stīvam nost adminu

 

2.Vai nu lai ievero noteikumus...JO!Nedrīkst ADMINISTRATORS būt NELEGALA organizācijā,it īpaši LIDERIS!

 

E:Antonij,neķer mūs uz lohiem,tā no heļā nekrīt!Plus,ja tu kristu no Heļa Ralfs prosta tā neliktu sūdzību ;)

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp , Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

1.Vai nu Stīvam nost adminu

 

2.Vai nu lai ievero noteikumus...JO!Nedrīkst ADMINISTRATORS būt NELEGALA organizācijā,it īpaši LIDERIS!

 

E:Antonij,neķer mūs uz lohiem,tā no heļā nekrīt!Plus,ja tu kristu no Heļa Ralfs prosta tā neliktu sūdzību ;)

Postot nevar laikam, bet ja jau visi, tad visi!...

Par pirmo variantu, lai Kova izlemj, jo mēs te nevaram spriest par kādu, jo nezinam patieso būtību

Pilnīgi piekrītu otrajam variantam, beidzot jābeidz šitais, atceramies nesen Tito izdarības

 

Un jā, no helikoptera šādi nekrīt, jo kad tu krīti, bez parašūta, characterim ir purns uz leju, viņš ir takā mazliet nosliecies un rokas plivina gaisā, + ja Anthony saka, ka tur bija Siltumnīcas nojauktas, tad tikuntā, tekstūrās nevar iesrūst, jo ja bija nojauktas, tad arī ir :D

 

Lai jau lemj Īpašnieks un tad 6lvl admini, jo gudri dirst nav malku cirst, kā saka ;)

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp , Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

Bet es saja situacija lecu ara no hela lol kads sakars ka man ir haki !!!! es pat vel aceross es ar heli steidzos uz mafbizz lai varetu paspet iespsamot un lecu ara jav no liela augstuma un pec tam devos SPAMOT MAFBIZZ KADI HAKI BLE SIM RAFLAM VARU DERET IR ! UN ES ZINU KA IR BUGS TADS KRC izstastisu! KRC VISI ZINAT FERMA IR TADAS TAKA SILTUMNICAS! KRC NOTEIKTI VINS VINAS ir iznicinajis un kad es atlidoju es uzkapu uz vinam virsu bet vinam vinas neradijas un vinam izskatijas ka man ir Fly un galvenais tas screen ir nemts tiesi precizi taja vieta es pat vel aceros ka spamoju tiesi taja vieta sis cilveks ir kaut ko parpratis!

Sāksim ar to,ka Siltumnīca atrodas nedaudz tālāk no vietas kur tu atrodies..

Turpināsim ar to,ka tu vēl rakstīji ka sāki spamot,čatā bet saki ka leci ārā no heļa?

Beigsim ar to,ka Tavas rokas vēzētos,ja tu lektu ārā no heļa bez parašūta Un tu nekustētos no vienas vietas uz otru!

Link to comment
Share on other sites

 

 

xD Es arī varu pateikt ka man s0bis, so what? Uzreiz tas nozīme ka man tāds ir? Da labi? logic?

E: Ryan banots, mafbizz speco, nav iespējas hakot. ;)

Par vārdiem ir jāatbild!

Bet jāa, nelegālajās organizācijās adminiem nav vietas, kur nu vēl, ja admins līderis.

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp , Lieks Posts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...