• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Riffas]


Guest PoFo*

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bet ja nu kāds ir iegājis vēlāk on un nav mirgojusi zona? Varbūt tas pats Lamars ir atbraucis uz beigām tikai , pat nesapratis ka zog un Edens moš tur vienkārši skrēja ? Pierādījumi nepietiekami manuprāt, bet manliekas ka līderim būs wp

Edited by Madness
Lieks posts.+10%warn.
Link to comment
Share on other sites

Sry, vec, ja es būtu admins es šo sūdzību aizvērtu tava stulbuma dēļ. 
1. Normāli būtu uzrakstijis Mack uzvārdu, nevis k.kāds Kakaveli, tas tomēr ir aizskaroši
2. Edan nav zonā un Lamar nav zonā.
3. Varēja nepamanīt, kad ir terra, jo ja ienāk mazliet pēc terras zona nemirgo, redz o GSG ar BG šaudas, japašaudas arī. :D

Edited by Madness
Lieks posts.+10%warn.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ka var nezināt kad notiek terra? Visi šauj un mahas mētājās? Pats vainīgs kad bija tur. Bet nu lai lemj admini to visu.

 

Tu ienāc on, tev zona nemirgo, redzi ka tā ir BG zona. Tu skaties, ir vēl GSG, un tad domā, kurš pret ko karo. :)

Tā ir, ka 24/7 sēž on, un nekad neienāk on uz terru.

 

Smiešos, ja man būs warn, jo sūdzība ir par rifām, rifas biedriem, līdz ar to arī par mani.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Skyr_Mason  vaig Lidera Brīdinajumu pa to ka Viņu biedri truacē karu.. Skyr_Mason būs jaado zona...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Skyr_Mason  vaig Lidera Brīdinajumu pa to ka Viņu biedri truacē karu.. Skyr_Mason būs jaado zona...

 

Kapēc? A ja piemēram kāds ar multi nozog zonu, tad man arī brīdinājums?

Un kam lai atdodu zonu? Uz akmens-šķēres-papīrīts? :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, es darītu tā, iedotu šiem trijiem purniem, kuri traucēja, 1 vai pat 2 dienas atpūtināt acis no samp.lv un Skairjam, jeb Rifas līderim Warn, jo tomēr viņa frukti! :D Gaidīsim citu adminu postus...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc šī gadījuma viņi atkal traucēja un ļoti maigi sodu par to piemēroju, jo nezināju ka ir šāda sūdzība. Domāju banus nevajadzētu šoreiz, ja atkārtosies tad gan varbūt.

Tur var nemaz neattaisnoties, ka nezināja ka notiek terra utt., tur acīm redzams ir viss. Tika darīts viss apzināti. Pierādījumi ir ļoti labi.

 

Skyr_Mason - +1 warn, kā bandas līderim, jo ši nebija vienīgā reize.

 

Mack_Makaveli, Eden_Shepard un Lamar_Ibrohimovic - 3h jails par traucēšanu terrā

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...