• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Arthur_Lopez


Recommended Posts

PĀRTAISU SUDZĪBU, JO VAIG LKAM IEBĀZT PIERĀDĪJUMUS PIERĒ, LAI TIKAI TAD SAPRASTU, KA TUR IR HP HAX!!!!!


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Gvido_Zeltins


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Arthur_Lopez


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :   Hp hack. Ir pierādījui   !!!!!!!!!!!!!


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)



dy8ic645hvx431g422ny.png 42k74ug5z4sh4how2hxa.png 5810ckfuz31rlvar0gp.png 


Ņem SS ja neredzi!!!! TUr ir HP HAX !!!!!


 


  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Man tev ss iemest? 

Es tak rakstiju tu ka pa roku čut čut trāpija... 

Un vēl to ka man servaks lagoja. :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man tev ss iemest? 

Es tak rakstiju tu ka pa roku čut čut trāpija... 

Un vēl to ka man servaks lagoja. :) 

 

 

Kaut kā galīgi nerausta, SS ir redzam, kā asinis lido pa gaisu, nevaig te pūderēt smadzeni! 

pilnībā viss ir redzams SS un video!!! HP HAX Totāls

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tu ci**is esi ?  

 

HP hax būtu tad ja animācijas nokustētos... Vot tad toč varētu teikt totals HP hax. 

 

Bet ja animācijas nenokustas, tad var būt ari kaut kas cits vainīgs. 

Piemēram taka šeja gadijuma, man bik lagoja, un jums uz reiz HP hax, paprasi tam čalim cik reizes iepriekš viņš mani nenošava, un pēc tam.. 

Tāds HP hax, ka dirst gribas, man pat cleo mape nav, kur vel HP hax....  

Edited by - J. Keenann.
palūgsu bez uzbraucieniem, vēlreiz kko tādu redzēshu - warn
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos ka postoju bet pirms liek šādas sūdzības ir jaapskatās viņa pings. // Ludzu neliekat warn //

Edited by - J. Keenann.
tomēr liksu wp, noteikumi jāievēro
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu ci**is esi ?  

 

HP hax būtu tad ja animācijas nokustētos... Vot tad toč varētu teikt totals HP hax. 

 

Bet ja animācijas nenokustas, tad var būt ari kaut kas cits vainīgs. 

Piemēram taka šeja gadijuma, man bik lagoja, un jums uz reiz HP hax, paprasi tam čalim cik reizes iepriekš viņš mani nenošava, un pēc tam.. 

Tāds HP hax, ka dirst gribas, man pat cleo mape nav, kur vel HP hax....  

NO stres pupsik !!!

Cipa otrajā SS nav redzams kā tev nokustas animācija, ja?  njā ome bez brillēm pateiktu, ka tur ir tīrs HP HAX!!!

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

NO stres pupsik !!!

Cipa otrajā SS nav redzams kā tev nokustas animācija, ja?  njā ome bez brillēm pateiktu, ka tur ir tīrs HP HAX!!!

Pasties video, un uzmanīgi... 

 

Photo Shop izmantot nav māksla, šijos laikos.. :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pasties video, un uzmanīgi... 

 

Photo Shop izmantot nav māksla, šijos laikos.. :)

kāds fotoshop galīgi saspiedies? reāli, kā tur kko var izmainīt SS? njāa iedod man kādu PS darbu,lai redzu ka var izmainīt čalīša pozīciju screen!!

Man pc PS nemaz nepavelk ! 

un pasties pats video, tik pirms tam uzvelc omes brilles!!! 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

-BadBoy, on 06 Mar 2015 - 3:03 PM, said:

 

Pasties video, un uzmanīgi...

 

Photo Shop izmantot nav māksla, šijos laikos.. :)

Mhmm, labāku atmazgu nevarēji izdomāt ar savu 20 gadīgo smadzeni. Edited by - J. Keenann.
piedod, bet lieks posts. :( +1wp
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

kāds fotoshop galīgi saspiedies? reāli, kā tur kko var izmainīt SS? njāa iedod man kādu PS darbu,lai redzu ka var izmainīt čalīša pozīciju screen!!

Man pc PS nemaz nepavelk ! 

un pasties pats video, tik pirms tam uzvelc omes brilles!!! 

Kā jau teicu, man nav cleo mapīpe, kur vel HP hax, bet tas tā.. 

Un to ka man lago. 

Es tev tādas brilles....

 

Lai kāds admins izskata, savādāk šitā varak turpināt līdz rīt ausmai!   :) 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, man nav cleo mapīpe, kur vel HP hax, bet tas tā.. 

Un to ka man lago. 

Es tev tādas brilles....

 

Lai kāds admins izskata, savādāk šitā varak turpināt līdz rīt ausmai!   :) 

ja tev lago met pierādījums SS/Video nevis te lieki lej kkādu sviestu!! bez pierādījumiem par to ka tev lag tu esi zerooo!! tu to saproti??

ir tur HP hax un beidz te atmaskas meklēt kaut kādas tislas, cipa tu nevainīgais bez cleo mapītes spēlē haha smieklīgi.,! nesm;idini tautu, ja nebūtu tev viņas tad nebūtu arī šādu viedo materiālu par tevi!

Think Logic pupsik! :*

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ja tev lago met pierādījums SS/Video nevis te lieki lej kkādu sviestu!! bez pierādījumiem par to ka tev lag tu esi zerooo!! tu to saproti??

ir tur HP hax un beidz te atmaskas meklēt kaut kādas tislas, cipa tu nevainīgais bez cleo mapītes spēlē haha smieklīgi.,! nesm;idini tautu, ja nebūtu tev viņas tad nebūtu arī šādu viedo materiālu par tevi!

Think Logic pupsik! :*

:D :D :D :D

 

Man jadod pierādijumi? 

Čal, kā es varēju zināt ka man vajadzēs kaut kādu fucking ss ? 

Tagad man pings ir 60 / 70, nav jēgas vairs ņemt. 

 

Es smīdinu kādu? Ta man kkpd, ja netici ka man nav cleo mapīte, tad pats vainīgs.. :)

#Jā agrāk bija, nenoliedzu, bet nu vairāk nav, jau krietnu laiku nav. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tātad.Viss ir skaidri redzams,nevienu netaisos ''iegāzt'' vai ko citu,teikšu kā nu tas ir.

Lūk skrīns , redzi asinis? http://prntscr.com/6delq0 . Momentā , kad iešāvi viņam , viņš meta kūleni , un animācijas jau nav redzamas kad met kūleni (šāviena animācija ,respektīvi ,kad saņem šāvienu) tomēr varēja ievērot,ka minimāli pakusties ,precīzāk - norausties.Taču viss var būt ,var būt neta vaina.Par pingu arī varēji pārliecināties.Pingi taču ''lēkā'' viss var būt..vienu brīdi 50 , otru -150.Nākamais lietotājs vai cilvēks kuram šeit aizliegts izteikties saņems divus brīdinājuma punktus!

Piedod Jenot.Pahodu esi kārtīgi nolikts,nevajag melot,esi godīgs un nemelo mums... 1) http://www.bildites.lv/viewer.php?file=cndl59aitr7no892gc.png (Aims , nevar taču no nulles leņķa galvā iešaut)

2) Vaņa skazal , ja pakazal - http://prntscr.com/6dfdyx 

 

Ārdies vai neārdies,neko tas nemainīs.Uzrautu tevi tāpat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad.Viss ir skaidri redzams,nevienu netaisos ''iegāzt'' vai ko citu,teikšu kā nu tas ir.

Lūk skrīns , redzi asinis? http://prntscr.com/6delq0 . Momentā , kad iešāvi viņam , viņš meta kūleni , un animācijas jau nav redzamas kad met kūleni (šāviena animācija ,respektīvi ,kad saņem šāvienu) tomēr varēja ievērot,ka minimāli pakusties ,precīzāk - norausties.Taču viss var būt ,var būt neta vaina.Par pingu arī varēji pārliecināties.Pingi taču ''lēkā'' viss var būt..vienu brīdi 50 , otru -150.Nākamais lietotājs vai cilvēks kuram šeit aizliegts izteikties saņems divus brīdinājuma punktus!

Piedod Jenot.Pahodu esi kārtīgi nolikts,nevajag melot,esi godīgs un nemelo mums... 1) http://www.bildites.lv/viewer.php?file=cndl59aitr7no892gc.png (Aims , nevar taču no nulles leņķa galvā iešaut)

2) Vaņa skazal , ja pakazal - http://prntscr.com/6dfdyx 

 

Ārdies vai neārdies,neko tas nemainīs.Uzrautu tevi tāpat.

:D :D 

 

Es tak teicu, agrāk bija, bet vairāk nav, lai parada datumu! :) 

Aims ? Es jau biju trāpijis, tad pagriezos jo tur velviens bija. ;) 

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gaidam  President  lēmumu , es saku , ka tur ir aims un Hp Hack`s . Pats savos sūdos sapinies , tagad domā kā kulties arā , bet domāju , ka tas būs neiespējami , jo laiku uz atpakaļu nepagriezīsi   

Nav jau arī pirmā reize , kad tiec pieķerts par Hp Hack`u un aimu , cik zinu , kā arī ar administrātoriem apspriedāmies . Vairākums ir par banu .

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība patiesa.

 

Arthur_Lopez tiek sodīts ar 365 dienu banu par palīgprogrammu lietošanu.

TC

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...