• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Blane_Steinhauer hack


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Stivs_Quattros


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Blaine_Steinhauer


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Notika terra, čalis ar aimu hujarīja, ieslēdzu aiz stūra, skrēju skatīties, čalis uz moča dažas sekundes afk, iziet no afk, šaujam - hp nekrītas, izskatījās pēc lagiem, BET paskatieties, kā šis mūs nošāva (0:07). :)


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


(Screenshots vai Video)


Ja esat tik pieredzējuši admini, ka nesaskatat acīm redzamus hakus, iemetīšu, kur redzams afk terras laikā.


  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paga nē nū, es domāju te ir totālākie lagi :D . Ja būtu hakši toč atzītu, jo nu te nav nekas no tā nemaz redzams. Manu vārdu lūdzu pareizi iemācies pirms ko šādu raksti. 

Es nesapratu to kā es uz moča nonākt varēju?  Ja man baig ielagoja tur aiz sienas, mēģināju jūs šaut a jums tā hujņa, ķip smilšu pulkstenis uz galvas . Pingu pats savu neapskatījos. 

  • Upvote 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Paga nē nū, es domāju te ir totālākie lagi :D . Ja būtu hakši toč atzītu, jo nu te nav nekas no tā nemaz redzams. Manu vārdu lūdzu pareizi iemācies pirms ko šādu raksti. 

Es nesapratu to kā es uz moča nonākt varēju?  Ja man baig ielagoja tur aiz sienas, mēģināju jūs šaut a jums tā hujņa, ķip smilšu pulkstenis uz galvas . Pingu pats savu neapskatījos. 

Tev neliekas, ka Tev vienmēr ir lagi? Tu nekad hakus neatzīsti pat tad, kad Tev tādi ir acīm redzami, par hp haku es arī nezinu, bet 0:07 bija reāli haku paraugdemonstrējumi. ;)

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tev neliekas, ka Tev vienmēr ir lagi? Tu nekad hakus neatzīsti pat tad, kad Tev tādi ir acīm redzami, par hp haku es arī nezinu, bet 0:07 bija reāli haku paraugdemonstrējumi. ;)

Par šo es pats brīnos ;d. Es pat ieroci tavā video pacēlis nebiju . Kautvai kad spēlēju šāvu pat vairākas reizes par jums, bet ok. Domāju davaj nepostojam? Vienkārši gaidam lēmumu? Nu tas būtu saprātīgākais .

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...