• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Administrātori nelegālajās ? :O


#Pret Admini nelegālajā  

36 members have voted

  1. 1. #Pret Admini nelegālajā

    • Aizliegt, jo tiešām apnicis, labāk lai speco!
    • Atļāut, interesantāk, varbūt tas viņiem palīdzēs labāk pieķert!


Recommended Posts

Sveicināti, jums būs tāds, Kova tek bļa atļāva vai arī kas tur atļāva...

 

Lieta tāda, šodien tieši bij terra un Daniel_Hitman bij Riffas, oke, viņš admins būs easy nošaut, bet izrādās nē, piebraucu klāt, tas mērķē uz lidostas pusi bet es stāvu viņam pie pleca un vienkārši parubos, pierādijumu nav, tieši tikai pēc tā sāku filmēt, adminiem nāktos specot tās terras, it īpaši šo, kad Zaks palaida vaļā par to ka viņu novāca, cilvēki nemāk zaudēt, šo aptauju cerams neizvēr, doma ir adminiem aizliegt sēdēt nelegālajās, ja grib tad lai atsakās no admina, tev it īpaši Benja zinu ar patīk karot, never šo ciet...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Man tev par godu ielit tās terras vid? Terras laikā es esmu parasts spelētajs, WH off, ACC čats off, plus ir atļauts, tikai katra terra jafilmē.

Link to comment
Share on other sites

Man tev par godu ielit tās terras vid? Terras laikā es esmu parasts spelētajs, WH off, ACC čats off, plus ir atļauts, tikai katra terra jafilmē.

Jā, būtu ļoti labi, gaidīšu šajā pašā topic, // Tuncīc, jauns/vecais acc

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, būtu ļoti labi, gaidīšu šajā pašā topic, // Tuncīc, jauns/vecais acc

Video būs vai nu rīt no rīta, vai rīt pa dienu, jo man tāda nojauta ka kāds netu DDoso, jo vis velkās ritīgi lēni

Link to comment
Share on other sites

Es došu iespēju adminiem,jo viņi arī grib pašaudīties

 

P.S. atvainojos par poustu domāju ka šī ir aptauja :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ir kādas problēmas raksti sūdzību un pieprasīsim no tā administratora video, TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...