• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba Richard_Blumenthal


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mareks Howard


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Richard Blumenthal (jaunais admins :wub: )


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Neko, tur viens čoms ar rapid mauca, šis nemirs. Ok, atnāku ierubu fraps, čist. Vel no uztraukuma, ka mani nošaus, sanāca uzspiest fraps off :( Un ja, dzive skrba ir :(


4. Kā vainas dēļ tas notika : Samp.lv administratora


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=UXmasOWSTr0&feature=youtu.be


 


 


P.s. Admini jau mani nemīl, es to jūtu. Pēc šī mani nemīlēs vairāk :(


  • Upvote 10
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Howij, beidz raudāt, paši GSG jūs neesat nekādas dieva dāvanas. :) 

Un ja viņam būtu HP hax, viņš nestāvētu uz vietas un šautu pretī.

 

 

 

 

Pats labi redzi ka viņam laggz, un liec sūdzību, ebal ace, tadz autists.  

Savu palīgu ari esi noflmējiz, kurš mauc ar rapidu, kad admini nav on..  :blink: 

Edited by KRUZSCRIPT
Sūdzību topiku postošana Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
  • Upvote 4
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

Howij, beidz raudāt, paši GSG jūs neesat nekādas dieva dāvanas. :) 

Un ja viņam būtu HP hax, viņš nestāvētu uz vietas un šautu pretī.

 

 

 

 

Pats labi redzi ka viņam laggz, un liec sūdzību, ebal ace, tadz autists. 

Apsveicu ar wp :)

 

Nerunā par visiem. Mēs neraujam kopā tik banus dienā, cik Tu viens pats parāvi. :) Un kāpēc man nelikt video, ja esmu nofilmējis ? :)

 

Par lagiem... Cerams, ka es vienu svarīgu ss paņēmu... Pie PC būšu, skatīšos. Un jā.. pings redzams video. Normāls pings. :)

  • Upvote 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Apsveicu ar wp :)

 

Nerunā par visiem. Mēs neraujam kopā tik banus dienā, cik Tu viens pats parāvi. :) Un kāpēc man nelikt video, ja esmu nofilmējis ? :)

 

Par lagiem... Cerams, ka es vienu svarīgu ss paņēmu... Pie PC būšu, skatīšos. Un jā.. pings redzams video. Normāls pings. :)

Es ta vismaz nemīžu hakot taka jūs,  kad admini ir on, tad jūs neko nevarat izdarīt un terras pišat, kad admini iziet OFF, tad visi sarubat HP hakus, rapidus, n shit.

 

 

 

Jūs esat lieli puijkas tikai tad, kad adminu nav, tad jau ir pierādīts. :)  

 

gg, paldies pa wp. 

Edited by diso
Sūdzību topiku postošana Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Smird pēc laba fotosopa, bet lai jau paliek. Varat TC, izlīdis cauri. :)

Pēc autora lūguma slēdzu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...