• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Oscar_Oscary //Paša video


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Dyson_Cayenne


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Oscar_Oscary


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Tā...


1.DB, Neredzam nedz rp, kā atver logu, ne čatā neredzam brīdinājumu /m ka tiks raidīti šavieni...


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa, Atradu viņa paša filmētu video :)


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


Viņu var redzēti, ka tas ir viņš  video no 20-26 sekundēm



  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pa /m netika teikts, bet rp bij ieprieks :D tu domā ka man uz bindera grūti uzspiest 4 pogas? :D Atšķirībā no tevis vecīt mēs erpojam :)

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

pa /m netika teikts, bet rp bij ieprieks :D tu domā ka man uz bindera grūti uzspiest 4 pogas? :D Atšķirībā no tevis vecīt mēs erpojam :)

Draudziņ mute tev liela, padomā ko runā :), Es erpoju!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Flyer, on 04 Jan 2017 - 8:20 PM, said:

 

Draudziņ mute tev liela, padomā ko runā :), Es erpoju!

Malacis, bet rp avoid tur bija, man taisot sūdzību par citu, savs video nav te jāgriež atpakal 5 min kad sākam viņu ķert un es izlīdu pa logu.

PS. dzīvoju laukos, interneta mg uz skaita :P

Beidz heitot tos kuri cenšas Erpot, Nevajag dusmoties ka mēs filmējam ko jūs darat, filmējat ko mēs daram. Uzskatu ka neko sliktu neizdariju. :)

 

Lai admini spriež. :)

 

edit: tu erpo XD http://prntscr.com/dritpy varbūt unban tev nopirkt :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Malacis, bet rp avoid tur bija, man taisot sūdzību par citu, savs video nav te jāgriež atpakal 5 min kad sākam viņu ķert un es izlīdu pa logu.

PS. dzīvoju laukos, interneta mg uz skaita :P

Beidz heitot tos kuri cenšas Erpot, Nevajag dusmoties ka mēs filmējam ko jūs darat, filmējat ko mēs daram. Uzskatu ka neko sliktu neizdariju. :)

 

Lai admini spriež. :)

 

edit: tu erpo XD http://prntscr.com/dritpy varbūt unban tev nopirkt :D

Varbūt man ir ban apelācija, jo tas bans ir netaisns, labi ja tu sāc šādi, tev arī būs bans uz 7 dienām, ievietošu pēc šīs sūdzības izskatīšanas :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt man ir ban apelācija, jo tas bans ir netaisns, labi ja tu sāc šādi, tev arī būs bans uz 7 dienām, ievietošu pēc šīs sūdzības izskatīšanas :)

 žēl ka lieki draudi :D gaidu video, vai nē tev supis forumā :) Lieki draudi puikin :D

Link to comment
Share on other sites

Oskar, ieliec ss , ka tu izlien no loga ar RP.

 

tas video pirms 3-4 dienām, nav man tik vecu video, un katram bēglim ss neuznemu

 

ja gribat sodīt, labāk banu liekat, ienākšu labprātīgi saņemt

Link to comment
Share on other sites

DB, Neredzam nedz rp, kā atver logu, ne čatā neredzam brīdinājumu /m ka tiks raidīti šavieni...

 

 

 

Da nu, nekas nav redzams saistībā ar logu - varbūt bija, varbūt nē tas rp. Tas notika pirms dažām dienām, viņš nav admins, kam jāpatur 5 dienas visi tie video.. Tātad admins nevar sodīt par to, jo video var redzēt, ka viņš jau ir izlīdis ārā, tāpēc neviens neuzzinās, kas notika iepriekš.

 

RL ir retas situācijas, kad pa /m brīdina, ka raidīs šāvienu... Visi saka, lai apstājas ceļa labajā malāa.. bet šeit Tu turpini bēgt, tāpēc policists cenšas pāršaut riepas, lai Tu apstātos.. Tak neviens laikam nav redzējis dzīvē kā tas notiek.. Tā ir ka filmas saskatās.

 

SŪDZĪBA APLAMA!

Link to comment
Share on other sites

DB, Neredzam nedz rp, kā atver logu, ne čatā neredzam brīdinājumu /m ka tiks raidīti šavieni...

 

 

 

Da nu, nekas nav redzams saistībā ar logu - varbūt bija, varbūt nē tas rp. Tas notika pirms dažām dienām, viņš nav admins, kam jāpatur 5 dienas visi tie video.. Tātad admins nevar sodīt par to, jo video var redzēt, ka viņš jau ir izlīdis ārā, tāpēc neviens neuzzinās, kas notika iepriekš.

 

RL ir retas situācijas, kad pa /m brīdina, ka raidīs šāvienu... Visi saka, lai apstājas ceļa labajā malāa.. bet šeit Tu turpini bēgt, tāpēc policists cenšas pāršaut riepas, lai Tu apstātos.. Tak neviens laikam nav redzējis dzīvē kā tas notiek.. Tā ir ka filmas saskatās.

 

SŪDZĪBA APLAMA!

 

Jā es ar to db, nešavu vina masinu bet riepas. musu db cita iemesla nav

Link to comment
Share on other sites

Oskar, saprotu,ka tu tikai palīdzēt un erpot gribi, taču tomēr pats vainīgs...nākamreiz paņem ss un neietekmējies no šī bana,bet turpini "Oscary police", jo mācamies tikai no kļūdām.

Oscar_Oscary | Bans | 5dienas | Db.

Willie_Oscary | Bans | 3 dienas | Db līdzdalība.

 

 

Tc.

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...